Domáci tréning - vymyslel Richard, dovolíme si tvrdiť, že sme snáď prvý, kto niečo také v oblasti fitness na Slovensku a v Čechách začal ponúkať.

- Máte zábrany chodiť do fitnesscentra kôli nadváhe, alebo sa bojíte, cvičenia na strojoch?
- Ste časovo zaneprázdnení a pracovné povinnosti Vám nedovolia navštíviť fitnesscentrum?
- Bojíte sa zvedavých očí, či jednoducho Vám prostredie fitnesscentra nevyhovuje?

Pre Vás je určený domáci tréning.

Čo to je?

Ide o cvičenie vo Vami známom domácom prostredí pod "dohľadom" profesionálneho osobného trénera . Tréner absolvuje s Vami jeden krátky rozhovor, počas ktorého Vám bude klásť rôzne otázky ohľadom Vašich zdravotných problémov, Vášho životného štýlu, (práca, stravovanie..) Vy mu priblížite Vaše požiadavky a Vašu predstavu, čo chcete dosiahnuť. Na základe tohto stretnutia Vám tréner vypracuje domáci tréningový plán a jedálniček, ktorý môže byť zostavený aj z Vašich OBĽÚBENÝCH JEDÁL ! Je to neuveriteľné, ale schudnúť môžete aj s čokoládou :-)

Prvé cvičenie absolvujete s trénerom, ktorý Vám cviky predvedie, poradí ako správne a efektívne cvičiť. Pravidelne sa budete vážiť, kontrolovať si telesné rozmery.   Cvičíte doma, sami, podľa zostaveného tréningového plánu s dodržiavanín predpísaného jedálničku, a po určitom čase (napr. po mesiaci) sa skontaktujete s trénerom, kedy spolu porovnáte Vašu snahu a namerané hodnoty. Tréner následne zhodnotí Váš stav a zváži, či v nastavenom programe pokračovať, alebo Vám upraví celý domáci tréning.

Zostavenie tréningu a jedálničku je veľmi individuálne, preto je potrebné absolvovať úvodný rozhovor,aby ste dostali plán presne šitý na mieru.Úvodný rozhovor a ukážku tréningového programu je možné absolnovať:

-osobne s trénerom v R-Fitness v Rajcí

-vo vašom meste(uhrádzate cestovné náklady trénera)

-online(konzultácia a ukážka tréningoveho programu cez videohovor)

Ide o profesionálny program, ktorý je výnimočný práve svojou individualitou. Cvičebný plán a jedálniček ide ruka v ruke, navzájom sa doplnaju a práve to ho robí tak jedinečným, vďaka tomu dosahujú naši zákazníci pozitívne výsledky. Osobné stretnutie je potrebné aj z toho dôvodu, že si hneď pod dohľadom trenéra precvičíte cviky. Je totiž veľmi dôležité správne cvicit.

 

Čo obsahuje zostavený domáci tréning?

- vypracovanie jedálničku- vypracovanie cvičebného plánu

- následné úpravy jedálničku či tréningového plánu podľa potreby

 

Treba však prízvukovať, že zákazník musí daný program skutočne dodržiavať. Nenastavíme Vám hladovky a diéty, z ktorých budete zamdlievať. Jedálničky su vypracované tak, aby ste mohli neobmedzene fungovať. Jete tak, aby ste nehladovali. Istá dávka disciplíny a dodržiavania praviediel je však na mieste.

 

Ak chcete schudnúť nečakajte zázračnú tabletku, čaj, či iný dosiaľ "neprekonateľný preparát". Tieto prostriedky Vám síce môžu priniesť dočasný želaný efekt, ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké vedľajšie účinky musí mať ich užívanie na Váš organizmus?...

Na redukciu hmotnosti a zlepšienie zdravotného stavu nič iné, ako pravidelný pohyb a zdravý, či striedmy jedálniček nepomôže.

 

V súčasnosti máme už stovky spokojných zákazníkov na SK a v CZ, ktorí vyskúšali domáci tréning zameraný či už na redukciu hmotnosti, spevnenie postavy, zlepšenie kondície alebo zdravotného stavu.

DOKÁŽTE TO PRE SEBA !

Viac informácii  0911 550 900  htt0